SVARBI INFORMACIJA

2022 rugsėjo 08

Informuojame, kad rugpjūčio mėnesį užsakytas (1-8 kl.) uniformas bus galima atsiimti rugsėjo 15 d. (ketvirtadienį) nuo 16.30 val. iki 18.00 val.

Tel.nr. pasiteiravimui:
UAB Elva

Mielieji,

su rugsėju kartu vėl atsiveria visi keliai į žinojimą, kūrybą, augimą!

Visiems linkėdami kantrybės, meilės, mėginame įžiebti viltį, kad mokslo metai kiekvienam  atneš naujų idėjų, kūrybinio įkvėpimo, gerų emocijų, netikėtų malonių atradimų ir potyrių.

Laukiame visų Mokslo metų pradžios šventėje, kuri vyks rugsėjo 1-ąją 10.30 val. gimnazijos kiemelyje.

Administracija

Dėmesio! Keitėsi uniformų atsiėmimo laikas!
Hermano Zudermano gimnazijos uniformas galima atsiimti:
rugpjūčio 29 d. nuo 14.00 val. iki 18.30 val.
rugpjūčio 30 d. nuo 9.30 val. iki 13.30 val.

Informacija dėl priimamų mokinių vokiečių kalbos žinių patikrinimo

Priimamų naujų mokinių į 2-8, I-IV klases vokiečių kalbos žinių patikrinimas vyks 2022 m.  rugpjūčio 24 d. 10.00 val.

Visa su priėmimu į mokyklas susijusi informacija skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje (https://svietimas.klaipeda.lt/ ).

TEIKTI PRAŠYMUS ČIA:  https://svietimas.klaipeda.lt/

DAUGIAU INFORMACIJOS  ČIA

DĖL PROFILAKTINIO SVEIKATOS PATIKRINIMO SKAITYTI ČIA.

UNIFORMOS

Gerbiami Mokytojai, Tėvai, gimnazijos draugai, partneriai,

dėkodami Jums už 2021 metais suteiktą paramą (iš 1,2 proc. GPM gimnazijai pervesta 8 964,29 Euro), džiaugiamės, kad atlikta nemažai materialinės bazės atnaujinimo darbų. Dar daug planų norėtume įgyvendinti, siekdami gerinti edukacines aplinkas, tuo labiau, kad numatyta gimnazijos pastato renovacija. Jūsų visų geranoriška parama padėtų kurti jaukumą, geresnes sąlygas mokiniams ir pedagogams.

AČIŪ VISIEMS, RĖMUSIEMS IR REMIANTIEMS GIMNAZIJĄ!

Bendruomenės vardu

direktorė Jolita Andrijauskienė

KAIP SKIRTI PARAMĄ?

Nuo 2022 m. sausio 1 d. prašymus pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams (iki 1,2 proc. GPM) galima pateikti tik elektroniniu būdu per EDS (per tinklapį www.deklaravimas.vmi.lt (naudojantis internetine bankininkyste) .

Gimnazijos paramos sąskaita: AB LUMINOR LT234010042300563712

Prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami iki gegužės 3 d. (įskaitytinai)

KAIP PILDYTI GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO FORMĄ ELEKTRONINIU BŪDU? Spausti čia.

Skelbiama ir gimnazijos bendruomenei bei gimnazijos tarybai  pateikiama svarstyti Hermano Zudermano gimnazijos direktorės Jolitos Andrijauskienės 2021 metų veiklos ataskaita.

Per 10 dienų (iki sausio 30 d.) nuo šios ataskaitos paskelbimo gimnazijos interneto svetainėje gimnazijos bendruomenė turi teisę pateikti pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo gimnazijos tarybai (el. paštu gintana.butkuviene@hzg.lt). Gimnazijos taryba, įvertinusi gimnazijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitą ir gimnazijos bendruomenės narių siūlymus, iki vasario 4 d. priima sprendimą dėl gimnazijos vadovo metų veiklos įvertinimo ir pateikia jį Klaipėdos miesto savivaldybės merui.

Direktorės Jolitos Andrijauskienės 2021 m. veiklos ataskaita viešiesiems svarstymams yra paskelbta ir publikuojama čia.

Hermano Zudermano gimnazijos mokiniai sveikina Jus su Su Šventomis Kalėdom ir pristato projektą "Kalėdos jau čia".

Piešinius rasite paspaudę ant nuorodos -  Projektas "Kalėdos jau čia".

Tegu ši stebuklinga šventė užlies jūsų gyvenimą šviesa, šiluma, džiaugsmu ir laime!

Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

TĖVŲ LINIJA: VISIEMS TĖVAMS KARTAIS REIKIA PASITARTI (spausti čia)