Mokinio uniforma

Atnaujinta: 2018 birželio 03

Informacija dėl uniformų naujiems 2018-2019 m.m.

Dėmesio!  Keičiasi uniformų tiekėjas 1-3 kl. ir 5-6 kl.

Naujas tiekėjas: UAB „Elva“, Žemaitės g. 102, Šiauliai, LT-76172. Tel. 8 650 32367.

Naujo pavyzdžio uniformų nuotraukas rasite čia

1-3 kl. Naujos uniformos ( 2-3 kl. galima dėvėti ir seno pavyzdžio uniformas)

1. 1. Žalias švarkas.
  2. 2. Mėlynas sarafanas.
  3. 3. Balta palaidinė ar marškinėliai (įsigyti galima iš gamintojų arba bet kur kitur).

1. 1. Žalias švarkas.
  2. 2. Tamsiai mėlynos kelnės (įsigyti galima iš gamintojų arba bet kur kitur).
  3. 3. Balti polo marškinėliai (įsigyti galima iš gamintojų arba bet kur kitur).

Čia rasite kiekvienos klasės matavimosi laiką ir vietą

Čia rasite kainininką, apmokėjimo tvarką ir informaciją apie uniformos atsiėmimą

4 kl. lieka ta pati uniforma (bordo (tamsiai raudonos) spalvos prijuostė mergaitėms ir liemenė berniukams) arba galės įsigyti naują uniformą žr. informaciją 1-3 kl.

Mergaičių uniforma:

1. 1. Bordo (tamsiai raudonos) spalvos prijuostė, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.
  2. 2. Tvarkingas tamsus sijonas ar kelnės.
  3. 3. Palaidinė, dėvima po prijuoste, pageidautina smėlio spalvos, be gobtuvo, be petnešėlių, negilia iškirpte.

Berniukų uniforma:

1. 1. Bordo (tamsiai raudonos) spalvos liemenė, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.
  2. 2. Juodos arba tamsios spalvos tvarkingos kelnės.

Uniforma siuvama: siuvykla, H. Manto g. 36 (senieji Buities rūmai, III aukštas, siuvėja Ilona Kuiteklienė, tel. 8-673-42182

5-6 kl. DĖMESIO! KEIČIASI UNIFORMOS! Uniformos siuvamos UAB Elva, Šiauliai.

Mergaičių ir berniukų uniforma: ( 6 kl. mokiniai gali dėvėti ir seno pavyzdžio uniformas):

1. 1. Žalios (samanų) spalvos bomberis.
  2. 2. Tamsios spalvos, tvarkingos kelnės, džinsai arba sijonas.

Čia rasite kiekvienos klasės matavimosi laiką ir vietą

7-8 klasių mokinių uniformos (arba galės įsigyti naują uniformą, žr. informaciją 5-6 kl.)

Mergaičių uniforma:

1. 1. Samanų (tamsiai žalios) spalvos megztinis, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.
  2. 2. Tamsios spalvos, tvarkingos kelnės, džinsai arba sijonas.
  3. 3. Palaidinė, dėvima po uniforminiu megztiniu, ne ilgesnė už megztinį, be gobtuvo, be petnešėlių, negilia iškirpte.

Berniukų uniforma:

1.Samanų (tamsiai žalios) spalvos megztinis, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.

2.Tamsios spalvos, tvarkingos kelnės ar džinsai.

1. 3. Marškiniai be gobtuvo, tvarkingi, vienspalviai dėvimi po megztiniu.

Megztiniai mezgami: Klaipėda, UNIFORMOS, Taikos pr. 84 (šalia PC Maxima),

tel.: 846 311970, 8 615 52012, 8 618 14158

I-IV gimnazijos klasių mokinių uniformos:

1. 1. Tamsiai žalios ( samanų) spalvos švarkas, pageidautina įsisegti gimnazijos ženkliuką.
  2. 2. Tamsios spalvos, tvarkingos kelnės ar džinsai (sijonai)
  3. 3. Marškiniai, palaidinė be gobtuvo, dėvimi po uniforminiu švarku, be petnešėlių, negilia iškirpte.

Švarkai siuvami: Klaipėda, UNIFORMOS, Taikos pr. 84 (šalia PC Maxima),

tel.: 846 311970, 8 615 52012, 8 618 14158